ПЕРЕЊЕ НА ТЕПИСИ И ЧИСТЕЊЕ НА ТАПАЦИРАН МЕБЕЛ


Планирате генералка во Вашиот дом? Хауз Мајстор Плус е тука за Вас.

perenje tepisi i cistenje na tapaciran mebel2Хауз Мајстор Плус Ви нуди професионална услуга за перење на теписи, преку темелно суво чистење или темелно чистење со активна пена. Во рамки на оваа услуга користиме средства кои се користат за чистење на простории во кои претстојуваат деца или лица кои боледуваат од астма.

Во зависност од просторните услови, теписите ги переме на лице место или со наш превоз ги транспортираме на наша локација. 

Во рамки на оваа услуга а во зависност од потребите на клиентите ХАУЗМАЈСТОР ПЛУС Ви нуди и професионална услуга за темелно антиалергиско чистење на гарнитури, троседи, двоседи, фотељи и друг вид на тапациран мебел, како и перење на завеси, венецијан и вариолајт завеси и тенди.

Доколку сте заинтересирани за користење на оваа услуга контактирајте не преку нашиот Контакт Центар 13434 или на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

X

Right Click

No right click