ЧИСТЕЊЕ НА НЕДОСТАПНИ ПОВРШИНИ


nedostapniСакате да ја исчистите стаклената фасада на Вашиот деловен објект? Ви треба чистење на недостапните прозори или на рекламите паноа? Хауз Мајстор Плус е вистинскиот одговор на Вашите потреби.

Хауз Мајстор Плус Ви нуди професионално надворешно чистење на стаклената фасада на Вашите деловни и приватни простории, на недостапните прозори и површини на Вашите објекти, без разлика на нивната висина или пристапност.

Реализацијата на оваа услуга следува по претходно извршен увид на просторот од страна на наш стручен тим, при што ќе биде дефинира на најповолната понуда за Вас.

Доколку сте заинтересирани за користење на оваа услуга контактирајте не преку нашиот Контакт Центар 13434 или на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. по што одговорните лица за професионални услуги за хигиена од нашата компанија ќе Ве контактираат со цел дефинирање на термин за увид на објектот и Ваше информирање за сите детали поврзани со бараната услуга.

X

Right Click

No right click