Сакате да не контактирате? Сакате да пријавите проблем или да побарате информација?

Хауз Мајстор Плус е секогаш тука за Вас!

Покрај комуникацијата што со нас можете да ја остварите во секое време во нашите канцеларии, преку нашиот Контакт центар 13434 или на 02 3120 222 или преку електронска порака на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. на брз и едноставен начин можете да не контактирате и преку оваа апликација за сите Ваши прашања, забелешки, поплаки или пофалби. Ве молиме детално пополнете ги сите полиња и наведете го Вашето обраќање а по испраќањето на истото ќе бидете контактирани од нашиот Контакт центар.

Секогаш достапни за Вас!


Контактирај го Хауз Мајстор Плус


captcha
Powered by BreezingForms

X

Right Click

No right click